Strój do restauracji Złoty Róg- co ubrać?

Restauracja Złoty Róg, to miejsce, gdzie elegancja jest bardzo ważna. Nie można tutaj ubrać się byle jak i nie ma znaczenia, że spotykamy się tylko na kolacji z przyjaciółmi. Każda okazja – kolacja ze znajomymi, spotkanie biznesowe czy randka – wymaga założenia odpowiedniego stroju spełniającego wymogi restauracji. Warto znać modne stylizacje na różne okazje, aby nie popełnić modowego faux pas..
Tekst inspirowany wpisem: https://mybaze.com/pl/promocje/modne-stylizacje-na-rozne-okazje-nasze-propozycje/

Restauracyjny dress code

Restauracje, szczególnie te luksusowe, nierzadko narzucają swoje zasady, co do wyglądu nie tylko pracowników i obsługi, ale także klientów. Dlatego najważniejsze jest sprawdzenie miejsca, w którym się umawiamy, pod kątem tego, czy nie wymaga specjalnej oprawy, włącznie z wyglądem klientów. Niezależnie od okazji trzeba wyglądać elegancko. Panie nie powinny ubierać się ekstrawagancko ani zbyt wiele odsłaniać. Należy także zachować rozsądek, jeśli chodzi o makijaż oraz ilość biżuterii. Strój powinien być elegancki, ale stonowany. Nie można też przesadzić. Oczywiście pora roku i pogoda, jaka panuje w dniu wizyty w restauracji także jest ważna.

Co ubrać do restauracji?

Wszystko zależy od okazji, z jakiej się tam wybieramy. Na pewno odrzucamy casual. Koszula satynowa i eleganckie cygaretki, a do tego baleriny lub czółenka, to idealny wybór na kolację ze znajomymi- wybierz model sukienki na randę do restauracji https://eozone.pl/sukienki/okazja:na-randke. Spotkanie firmowe zaś wymaga formalnego ubioru, podobnie jak do pracy. Elegancka bluzka i spódnica albo sukienka i szpilki, a w przypadku panów nawet garnitur, to najlepszy wybór, aby dobrze prezentować się przed osobami, z którymi się spotykamy, zwłaszcza jeśli jest to spotkanie z klientem. Na randkę zaś najlepiej założyć elegancką sukienkę i żakiet oraz oczywiście szpilki. Mężczyzna zaś na randkę może założyć elegancką koszulę, spodnie i marynarkę lub skórzaną kurtkę.


Źródło zdjęć: https://www.wczerni.pl/2017/08/jak-sie-ubrac-do-restauracji.html